LabelSet

Opis: LabelSet jest wysokiej jakości papierem przeznaczonym na etykiety wodo i ługo odporne. Ten gatunek charakteryzuje się wysoką jakością druku offsetowego. Dobre krycie oraz połysk sprawiają że papier ten jest dobrym wyborem na papier etykietowy.
Zakres gramatury: 70 - 80 gsm.
Zastosowanie: offset na etykiety piwne i napoje Wzory tłoczeń: płótno, Reflexion


UniSet Supra

Opis: UniSet Supra jest najwyższej jakości papierem przeznaczonym do wymagających aplikacji na etykiety wodo i ługo odporne. Ten gatunek charakteryzuje się wysoką jakością druku zarówno w rotograwiurze jak i offsecie. Bardzo dobre krycie i wysoka jasność dają doskonały exekt końcowy etykiety.
Zakres gramatury: 75 - 80 gsm.
Zastosowanie: rotograwiura i offset na etykiety piwne klasy Premium


NeoSet

Opis: NeoSet jest papierem jednostronnie powlekanym przeznaczonym na etykiety wodoodporne zawierającym wysoki procent włókien pozyskanych z odpadów. Charakteryzuje się optymalną wydajnością przy wysokich prędkościach przetwarzania i etykietowania głównie dla wytwórni wód i napojów bezalkoholowych.
Zakres gramatury: 70 gsm.
Zastosowanie: offset na etykiety napojów bezalkoholowych i wód


MatisSet

Opis: MatisSet jest papierem przeznaczonym na etykiety wodoodporne. Gatunek ten charakteryzuje się kolorem powierzchni o odcieniu kości słoniowej i jest dostępna tylko w arkuszach.
Zakres gramatury: 80 i 90 gsm
Zastosowanie: etykiet premium dla win i napojów spirytusowych
Wzory tłoczeń: płótno, Reflexion, Linea, Verge
2010 bhk.poznan.pl - All Rights Reserved | Projektowanie Stron GKstudio.pl